Yazılımlar » Ticari Program Entegrasyonu

 

ENTEGRASYONLAR

TİCARİ PROGRAM ENTEGRASYONU

 

“Mobill Entegrasyon” programı ile birlikte kullanıldığında;

“Mobill Mağaza” ve “Mobill Pos” otomasyonu, Logo, Mikro ve Netsis ile aynı anda entegre çalışabilmektedir.

İnternet sitesi ile entegrasyon yapılabilir. Entegrasyon yazılımı, tüm cari kartlarınızı, tüm satış/sipariş ve depo hareketlerinizi mevcut Mobill yazılımınızla yaptığınız her işlemi Netsis, Mikro ve Logo ’ya aktarır. Aynı şekilde Netsis, Mikro ve Logodaki hareketlerinizi de Mobill yazılımına aktarır. Böylelikle mevcut muhasebe sisteminiz ile tam bir entegrasyon kurmuş olursunuz. Mobill entegrasyon yazılımı, herhangi bir arabirime gerek duymadan, ihtiyacı olan tüm kartları Netsis, Mikro ve Logodan alır.

 -  Aktarımları direkt olarak Netsis, Mikro ve Logo' ya yapabilirsiniz.

 -  Müşteri barkodu ile çalışabilirsiniz.

 -  Hızlı sipariş toplama.

  -  Tüm modüller yetkilendirilmiştir.

  -  Birden fazla birim ile çalışabilir.

  -  Ürün etiketi yazdırabilirsiniz.

  -  İrsaliye yazdırabilirsiniz.

   -  Kullanıcı sadece barkod ve miktar girerek kullanır. Başka hiçbir şey girmesine gerek yoktur. Sistem Netsis, Logo ve Mikrodaki tanımları uygular ve geri kalan tüm işlemleri Mobill yapar.

-  El terminali entegrasyonu.

-  Hızlı sipariş toplama.

-  Kullanımı kolaydır.

-  Birçok e-ticaret firmasıyla entegrasyonu vardır.

-  Tüm Mobill yazılımları ile (Mobill Mağaza, Mobill Depo, Mobill Saha Satış, Mobill Pos) entegre çalışır.

- “Mobill Mağaza”, e-dönüşümünü destekler. Tek bir tuşla e-faturanızı kesebileceğiniz gibi, ağacı koruyarak doğaya da katkıda bulunmuş olursunuz.

 

  E-TİCARET ENTEGRASYONU

E-ticarete yönelen işletmeler, e-ticaret siteleri ile muhasebe programlarının entegrasyonunun önemini daha iyi anlar:

  - Doğru stok, doğru hesap,

  - Ürün giriş ve güncellemelerinin otomatik olması,

  - Doğru kayıt, doğru muhasebe gibi, size birçok avantajlar sağlayan “Mobill Mağaza” programı, e-ticarette size büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

E-DÖNÜŞÜM ENTEGRASYONU

 

E-Fatura; Matbu faturalamaya kıyasla fatura basımı, yazımı, gönderimi gibi işlemlerin tamamen elektronik ortama taşınıp dijitalleştiği bir uygulama. Sağladığı en büyük fayda ise tüm bu operasyon el süreçlerden firmaları kurtarıp daha hızlı ve düzenli bir şekilde fatura gönderimini sağlamak.

E-Defter; Defter arşivleme sıkıntısını ortadan kaldırıp, devlet ve işletme arasındaki sistemin daha düzenli işlemesini sağlar.

E-Arşiv; e-Fatura, sisteme kayıtlı iki firma arasında gönderilen fatura türü iken, bir taraf elektronik fatura kullanıcısı diğer taraf değil ise burada gönderilen fatura türü e-arşivdir.

E-İrsaliye; Firmalar e-fatura olarak faturalarını karşıya ilettikten sonra, irsaliyeyi de dijital ortamda hazırlayıp gönderir ve bu irsaliye sevk irsaliyesi yerine sayılır.